KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15218327
nr 1521 8327
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 44x35, oramat löst blad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:41:04
300 kr
350 kr
400 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan